...
M

ESTO 3 makseviis on innovatiivne lahendus, mis vőimaldab ostu kinnitada ja tasuda mugavalt ning kiirelt – kolmes vőrdses osas, ilma lisatasudeta!

Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ülimalt populaarne ESTO 3-osaline makseviis!.

ESTO 3 aitab jagada ostusumma kuni 3-ks vőrdseks osaks.

  • Ühtegi lisatasu ei lisandu.
  • Lihtsalt kolm vőrdses osas makset, kolme kuu jooksul.
  • Esimene makse on alles järgmise kuu 15. kuupäeval.

ESTO 3 makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO?!

ESTO on finantsteenuseid pakkuv enterprise, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lőpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kőige nagyobb valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervőrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee vagywww.esto.ee chat-aknas. chat-aknas.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO järelmaksu puhul on tegemist innovatívse makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt választott perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv időszak, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta ID-kaardi, Smart-ID vagy Mobiili-ID abil.

  • ESTO järelmaksu saavad taotleda kőik 18-70-aastased Eesti Köztársaság polgárai.
  • ESTO järelmaks on vőimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.
  • ESTO järelmaksu pakub és haldab ESTO AS.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sőlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistőttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mőelda. Például 1290-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 31.62%, kuumakse suurus 70.67 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1696.08 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge pőhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nőu ESTO AS töötajaga vagy muu asjatundjaga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv enterprise, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lőpptarbijale kui ka müüjale. Ma kínál ESTO kőige nagyobb valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervőrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee vagywww.esto.ee chat-aknas. chat-aknas.